محمد حسین علائی

 
1391/7/10 دوشنبه محمد حسن علایی: به پا خواستن ما برای غیرت مسلمانی خودمان است مدیرکل فرهنگی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: آمده‌ایم تا به دشمنان بگوییم تلاششان برای خاموش کردن این نور بیهوده است چراکه مسلمانان منسجم تر خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، محمد حسین علایی مدیرکل فرهنگی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور عصر امروز در مراسم گردهمایی شاعران آیینی ضمن محکوم کردن فیلم موهن آمریکایی گفت: قطعا به پا خواستن ما برای رسول اکرم(ص) برای غیرت مسلمانی خودمان است وگرنه نیازی نیست.

وی ادامه داد: دراین گردهمایی آمده ایم تا به دشمنان بگوییم تلاششان برای خاموش کردن این نور بیهوده است چراکه مسلمانان منسجم تر خواهند شد. هر کاری که بکنید، قرآنش، منطقش و رسالتش برای همه و شما عبرت‌آفرین خواهد بود و موجب اتحاد و انسجام بیشتر مسلمانان می‌شود.

علایی در ادامه بخشی از پیام رهبر معظم انقلاب درپی اهانت نفرت انگیز دشمنان اسلام به ساحت نورانی پیامبر اکرم(ص) را خواند و گفت: زبان شعر و شاعری که یک ابزار دلنشین است، از ابتدا در خدمت افکار و مباحث اسلامی بوده است.

مدیرکل فرهنگی نهاد در پایان اظهار داشت:‌ ان‌شاالله جلسه امروز سرآغاز یک فراخوان برای اشعاری باشد که در عظمت حضرت رسول (ص) سروده می‌شوند و تا عید غدیر به دست ما برسند تا کتابچه شعری به نام «شعر نبوی» در این زمینه منتشر کنیم.
 

 

/ 0 نظر / 31 بازدید