علی محمد آزاد استاندار جدید همدان

ستاندار جدید همدان در گفتگوی تفصیلی با خبرنگار ایرنا بیان کرد
برای توسعه استان تلاش می کنم
همدان - استاندار جدید همدان گفت: برای توسعه استان در بخش های مختلف اقتصادی، اجتماعی ، فرهنگی ، علمی و سایر بخشها با بهره گیری از توان و ظرفیت مدیران کارآمد تلاش می کنم.

برای توسعه استان تلاش می کنم

'علی محمد آزاد' که در جلسه روز چهارشنبه هیات دولت به عنوان استاندار جدید همدان معرفی شد ، روز چهار شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: شناخت کاملی از جغرافیای طبیعی، سیاسی، توانمندی و نیازمندی های استان همدان دارم .

وی اضافه کرد: سال ها در پست های مختلف مدیریتی فعالیت داشته ام و به نیازمندهای مردم استان همدان واقف هستم و با توانمندی ها و ظرفیت های موجود در شهرستان های این استان غربی آشنا یی دارم و برای توسعه همه جانبه آن تلاش به عمل خواهم آورد.

استاندار همدان دولت نهم و دهم را دولت کار و تلاش توصیف کرد و گفت: در این دولت وا‍‍‍‍ژه 'نتوانستن' بی معنی است و تمامی اعضای دولت و کارگزارن نظام برای توسعه کشور تلاش می کنند.

آزاد اظهارداشت : پیگیری های لازم را برای جذب اعتبارات سالانه پیش بینی شده این استان و ردیف های ملی انجام خواهم داد و از فرصت باقی مانده از عمر دولت دهم برای رفع نیازهای موجود بهره می گیرد.

وی با ذکر اینکه برنامه از پیش تعیین شده ای برای تغییر مدیران استانی ندارد ،‌تصریح کرد: مدیریت ارشد استان با در نظر گرفتن توانمندی و کارایی افراد و شاخص هایی نظیر تعهد آنان به کار، ملت و نظام اسلامی مدیران اجرایی را منصوب می کند.

استاندار جدید همدان افزود: افرادی که دارای شاخص های موجود باشند می توانند در کنار مدیریت ارشد استان برای توسعه و آبادانی همدان تلاش کنند

وی با بیان اینکه مدیران ناتوان طبیعتا کنار خواهند رفت ‌اعلام کرد: دولت کار و تلاش زمینه فعالیت و کار روز افزون را برای مدیران اجرایی فراهم کرده است و افراد ضعیف و ناتوان در این دولت جایی ندارند.

علی محمد آزاد که پیش از این استاندار سیستان و بلوچستان بوده امروز (چهارشنبه ) در نشست هیات دولت به عنوان استاندار همدان معرفی شد.

وی دارای سوابقی از جمله فرمانده سپاه ایلام ، مسوول پشتیبانی جنگ در دوره دفاع مقدس در ایلام، بازپرس دادسرای انقلاب، مدیرکل سیاسی استانداری ایلام، قائم مقام استاندار ایلام در بسیج اقتصادی، فرماندار دره شهر، فرماندار مهران، رییس دانشگاه پیام نور ایلام ، مدیر بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ایلام، معاون عمرانی استانداری ایلام، استاندار ایلام و چهار سال نیز استاندار سیستان و بلوچستان بوده است.

/ 1 نظر / 24 بازدید
link69.ir

با سلام اگر وبلاگ شما بالای 500 بازدید کننده در روز دارد همین الان می توانید تبلیغ ماهانه بگیرید برای اطلاع بیشتر به لینک زیر مراجعه نمائید link69.ir/ads